Plavání dětí

Vaničkové plavání

S plaváním v našem centru můžete začít od šesti týdnů po narození dítěte. Pro toto období máme pro Vás a Vaše dítě připraveno vaničkové plavání ve speciální vaně plné 600 litrů pitné vody o teplotě 35-37°C. Plavání ve vaně teplé vody za tlumeného osvětlení, je pro miminko příjemným návratem do prostředí, ve kterém se pohybovalo v maminčině bříšku. Pro rodiče je vhodnou příležitostí, jak si užívat se svým miminkem pohody a radosti z pobytu ve vodě.

Plavání kojenců a batolat

Formou hry si v bazénu s příjemně teplou slanou vodou děti osvojí dovednosti, které jim zajistí schopnost orientovat se ve vodním prostředí. Po absolvování kurzů plavání kojenců a batolat děti nezpanikaří při každém cáknutí vody do očí, zautomatizují si bleskové reakce při skoku či pádu do vody a bez větších problémů zvládnou orientaci pod vodou.

Klánovice

Pro plavání kojenců a batolat ANAHITA provozuje dvě pracoviště. Prvním je bazén v Praze Klánovicích se slanou vodou a kompletním zázemím vhodným zejména pro plavání nejmenších dětí ve věku od 6 do 18 měsíců. Intimita Klánovického pracoviště navozuje pocit domácího prostředí, ve kterém se budete Vy i Vaše dítě cítit příjemně. Klid a pohoda Klánovického lesa se přenáší do pohody našich klientů.

Černý Most

Druhým pracovištěm je ANAHITA – centrum mateřství v Praze na Černém Mostě. Zdejší centrum je místem, kde poskytujeme kompletní rozsah služeb od plavání ve vaničce, přes plavání kojenců a batolat, až po výuku plavání pro předškolní děti. ANAHITA na Černém Mostě je místem setkávání v příjemném prostředí s vysokou úrovní služeb. Bazén tohoto centra má také slanou vodu.