Regresní terapie a hluboká relaxace

Regresní terapie 

Regresní terapie vedená terapeutkou Michaelou Valovou je velmi účinná metoda, která osvobozuje od toho, co v nás zůstalo z hluboké či bližší minulosti nezpracované a co způsobilo určité emocionální trauma.

Ať už jsme si těchto větších nebo menších traumat vědomi či ne, můžeme je díky regresi kompletně uvolnit a uzdravit.

Při návratu do starých, často i zapomenutých událostí, které způsobily problém, začínáme v rozšířeném stavu vědomí vnímat mnohem více informací a souvislostí z dané situace a hluboce porozumíme tomu, co skutečně způsobilo potíže, které dnes, často opakovaně prožíváme.

Po zpracování těchto témat, přestáváme pak reagovat na podněty, které podvědomě spustily naše automatické reakce a díky kterým zažíváme znovu a znovu emocionální nevyrovnanost, opakujeme vzorce chování, držíme se stejných zavádějících myšlenek a prožíváme bolest v těle, či si nedokážeme poradit se svými vztahy, postoji, strachy, fobiemi….

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří se opravdu chtějí uvolnit z toho, co je v životě emocionálně, mentálně či fyzicky svazuje a brání jim žít vyrovnanější, zdravější a naplněnější život.

Regresní terapie trvá tři hodiny, cena 2.800,- Kč


“S manželem jsme se snažili o dítě více než tři roky. I když mi lékaři po mnoha vyšetřeních řekli, že nemám víceméně šanci přijít do jiného stavu přirozeně a ani několik pokusů o embryotransfery, nebylo úspěšných, rozhodla jsem se svoji situaci řešit tím, že najdu skrytou příčinu svého problému.

Podstoupila jsem několik regresních terapií s Michaelou Valovou, a i také několik dalších terapií, se kterými Michaela pracuje a výsledek byl ten, že jsem přirozeně otěhotněla a dnes mám šestiměsíční holčičku.”

K.L. Praha


Hluboká relaxace

Hluboká relaxace má uzdravující vliv nejen na naše fyzické tělo, ale i na naši psychiku.

Již po dvanácti minutách v tomto uvolněném stavu se v těle spouští samovolné uzdravující mechanismy. Naše tělo a mysl se dostávají do stavu klidu a pohody a toto má pak samozřejmě pozitivní dopad na náš každodenní život.  Pokud si dopřejeme tuto řízenou hlubokou relaxaci a začleníme ji pak do svého života i sami, začneme vnímat, jak se náš život postupně zkvalitňuje ve všech oblastech.

Při této hluboké relaxaci dochází k harmonizaci energetického systému a toto přirozeně působí na naši schopnost vypořádat se s výzvami, které nám život přináší, ať už jsou to výzvy zdravotní, profesní, vztahové, emocionální….

Terapie trvá hodinu, cena 1.000,- Kč


“Poprvé jsem u paní Valové byla před sedmi lety. Bez nadsázky říkám, že díky ní mám dvě krásné děti, ustála jsem velkou krizi s manželem, se kterým jsem již 15 let.  Od malička bojuji s nízkým sebevědomím a pocitem nějaké viny, ani jsem nevěděla z čeho. Pořád jsem měla pocit, že si zasloužím být někde u dna, že si nezasloužím nic dobrého.  Co jsem vysílala, to se mi také vracelo. Musím napsat, že to byl běh na dlouhou trať, než jsem si sebe začala vážit a musela jsem projít několika regresemi, kde jsem se pokaždé dostala do nového života a tam jsem si to musela vyřešit a odpustit si.  Nyní mám ze sebe velikou radost, a i když jsou to někdy drobnosti co prožívám, vidím na nich, že jsem jiná, že si sebe vážím, a i si vážím lidí, co ve mě věří.”
Petra


Přihláška na terapii