Klánovice

Přihlásit do kurzu se můžete prostřednictvím následujícího formuláře: 

Pro plavání kojenců a batolat ANAHITA provozuje dvě pracoviště. Prvním je bazén v Praze Klánovicích se slanou vodou a kompletním zázemím vhodným zejména pro plavání nejmenších dětí ve věku od 6 do 18 měsíců. Intimita Klánovického bazénu navozuje pocit domácího prostředí, ve kterém se budete Vy i Vaše dítě cítit příjemně. Klid a pohoda Klánovického lesa se přenáší do pohody našich klientů.

Formou hry si v bazénu s příjemně teplou slanou vodou děti osvojí dovednosti, které jim zajistí schopnost orientovat se ve vodním prostředí. Po absolvování kurzů plavání kojenců a batolat děti nezpanikaří při každém cáknutí vody do očí, zautomatizují si bleskové reakce při skoku či pádu do vody a bez větších problémů zvládnou orientaci pod vodou.

V krásném prostředí uprostřed Klánovického lesa naleznete dokonalé zázemí pro plavání kojenců a batolat. Projděte si prostory a plavecký bazén díky naší virtuální prohlídce.

Sebezáchovné dovednosti a reakce v mnoha případech nečekaných kontaktů s vodou mohou dítěti zachránit život. Děťátko se dokáže, po absolvování kurzu plavání kojenců a batolat, pod vodou rozhlédnout, pohyby ruček a nožek si pomůže dostat se k hladině a poté ke břehu. Nejedná se o plavání v pravém slova smyslu, ale o schopnost, která může být pro dítě v kritické chvíli zásadní.
Starší děti postupně zvládnou základy plaveckých způsobů, jako je kraul, znak a prsa. Také se naučí skokům z okraje bazénu či vyvýšeného stupínku. Kurzy plavání kojenců, batolat a miminek jsou nejlepší průpravou pro získávání následných plaveckých dovedností vašich dětí.

 

V Klubu Klánovice vám a vašemu děťátku nabízíme:

  • Plavání dětí, kojenecké plavání
  • Bazén s rozměry 4x6x1,2m výhradně pro plavání kojenců
  • Bazén se slanou vodou
  • Teplotu vody 32°C
  • Komfortní zázemí přizpůsobené malým dětem
  • Profesionální přístup a erudované instruktorky plavání