Angličtina Helen Doron English

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky této speciálně vyvinuté metodě výuky.

Helen Doron English zaručuje nejlepší výukové programy ve své kategorii, které jsou vyvinuty zkušenými odborníky a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli. Metoda výuky angličtiny Helen Doron English je vhodná pro děti od 3 měsíců do 19 let.

Kurzy Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron a nabízí vše, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglický jazyk stejně jako svůj mateřský – komunikační schopnosti, gramatiku, správný přízvuk a bohatou slovní zásobu. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě.

Ke každému jednotlivému kurzu je vytvořen speciální výukový set obsahující pracovní sešity, nahrávky a interaktivní aplikace.

Aktuálně nabízíme tyto kurzy:

 • Baby’s Best Start – angličtina pro nejmenší (3 – 22 měsíců)

Tento kurz učí Vaše dítě anglický jazyk, zatímco dochází k rozvoji jeho pohybových dovedností a stimulování duševních schopností. Baby´s Best Start pokládá základy mluvené angličtiny vyučované skrze aktivity rozvíjející dovednosti dětí, písně a říkanky.

Baby’s Best Start je 7 kurzů v jednom:

  • Angličtina
  • Společenský rozvoj
  • Předčtenářské dovednosti
  • Hudba a rytmus
  • Vývoj mozku
  • Dětské znakování
  • Tělesný rozvoj

Výuka probíhá jednou týdně v  malých skupinkách společně s rodiči.

 • It’s a Baby Dragon – angličtina pro menší (2 – 4 roky)

Kurz  It’s a Baby Dragon je zábavný, plný hudby a jednoduché angličtiny pro naše nejmenší.
Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu Baby’s Best Start.
Naučnými příběhy děti provede Sam – princ, Fluffy – kočička a Didi – dráček, díky kterým se děti naučí hravou a zábavnou formou 400  slovíček a 12 písniček   (plus písnička úvodní)  ve 12ti kapitolách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.

Doba konání kurzu:
9/2019 – 6/2020 (celkem 40lekcí + 4náhradní lekce)

Cena:
13 950,- Kč (cena zahrnuje kurzovné a studijní materiály Helen Doron)

Přihlásit se můžete prostřednictvím následujícího formuláře: Přihláška